Dil Seçiniz
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Antalya Ticaret Borsası

Antalya Ticaret Borsası

Kalite Politikamız

Borsacılık yasa ve mevzuatlarına uygun olarak, üyelerine katma değer sağlayan, ilin tarımsal ticaretinin geliştirilmesine öncülük eden, istihdam ve toplumsal fayda odaklı bir kurumdur.

Kalite Yönetim Sistemi şartlarını uygulayarak, kendini ve verdiği hizmetleri sürekli geliştiren, tüm tarafların memnuniyetini sağlayan bir borsadır.

Antalya Ticaret Borsası’nın Misyonu:

Yenilikleri takip ederek piyasa işleyişinin etkinleştirilmesine katkı sağlayan, üyelerine, tarımsal ticarete ve topluma değer yaratan bir kurumdur.

Antalya Ticaret Borsası’nın Vizyonu:

Borsayı, Antalya’nın tarımsal ticaret merkezi haline getirmek ve Kentin ideal bir aktörü yapmak.

Mali Politikamız

Yasaların ve mevzuatın öngördüğü faaliyetlerden elde ettiği gelirlerini;

  • Üyeden gelen üyeye gider ilkesi ile üyelerinin işlerini geliştirecek ve onlara katma değer sağlayacak etkinlikler için harcar.
  • Muhasebe kurallarına uygun, açık, şeffaf, verimlilik esaslı ve risk temelli bir yaklaşımla, mali disiplin içerisinde kullanır.

ANTALYA TİCARET BORSASI Gizlilik Politikası Versiyon 1.0

…/…/2022

ÖNSÖZ

Antalya Ticaret Borsası’nın (“Borsa") internet sitesine (“İnternet Sitesi”) hoş geldiniz. Kişisel Verilerin Korunması ANTALYA TİCARET BORSASI için büyük önem arz etmektedir. Bizimle herhangi bir şekilde temas ederek herhangi bir kişisel verisini bize bırakmış olan herkesin bilgilerini titizlikle muhafaza edilmektedir. Bilgilerin güvenliğini sağlamak için Borsa içinde gerekli idari ve teknik tüm tedbirler alınmıştır. Borsa, Anayasa ve ilgili tüm kanunlara riayet ederek kişisel verilerinizi güvence altına almaktadır. Gizlilik ve tarafımıza sağladığınız kişisel verilerin korunması Borsa için öncelik oluşturmaktadır. Bu sebeple kişisel verilerinizi, açık rızanız olmadıkça, pazarlama amacıyla üçüncü kişilere vermez, devretmez, sağlamaz, satmaz veya kiralamayız. Kullanıcılarımızın hangi verileri topladığımızı, bu verileri ne şekilde kullandığımızı ve kişisel verilerinizi korumak için aldığımız önlemleri tümüyle Gizlilik Politikamız’da bulunmaktadır. Aşağıda Borsa bünyesinde yürürlikte bulunan Gizlilik Politikasını sizlerle paylaşıyoruz. Kişisel verilerin Borsa tarafından saklanma ve uygulamakta olduğumuz politika ve prosedürler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu gizlilik politikasını okuyunuz. Borsa Gizlilik Politikası’nı incelemeniz neticesinde uygulamalarımızı kabul etmezseniz bizleri info@antalyaborsa.org.tr e-posta adresinden bilgilendirmenizi rica ederiz. 
Sizlerden gelecek iyileştirme önerileri, başvurularınız ve olası şikayetleriniz Borsa bünyesinde değerlendirilecek ve en kısa sürede dönüş gerçekleştirilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili sorularınız olması halinde bizlere başvurabilirsiniz. Borsa tüm hizmetlerinde olduğu gibi kişisel verilerinizin korunmasında da aynı hassasiyeti ve özen gösterecektir.

Saygılarımızla,
Antalya Ticaret Borsası

Web Sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Antalya Ticaret Borsası